AHaber Chemtrails İtirafı

0
6720

A haber chemtrails atımlarını algı yönlendirmesi ile olsa da itiraf etti! Chemtrails atımlarını yapay bulut olarak adlandırdı. “Sözde” Musul harekatında Daeş’i şaşırtma adı altında, chemtrails atımlarını öne sürerek savaş uçaklarını görememelerini sağlama açısından yapay bulutlar oluşturulduğu söylense de bu haber algı yönlendirmesidir!

Haber de anlatılan yapay bulut, çeşitli ağır metaller ve kimyasallar içerir!

Savaş uçakları ile yapay bulut oluşturuyorlar dedikleri; herkesin bildiği yolcu, kargo ve askeri uçaklardır. Dünya’nın her bölgesine her dakika atmosfere püskürtülen chemtrails, haber de özel olarak hedef bölgeye atıldığı söylenmiştir. Ancak bu tamamen algı yönlendirmesi olup, gerçekler gün yüzüne çıktıkça nasıl haber uyduracaklarını kara kara düşünmelerindendir. Konuyu bilen binlerce insan var ve kitlemiz her dakika büyüyor. Chemtrails ve jeomühendislik operasyonları Halk’ın üzerinde her dakika uygulanmaktadır!


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


DAEŞ hedeflerini daha kolay buluyorlar anlatımı doğrudur. Chemtrails içeriğinde bulunan nano iletken parçacıklar, atmosferi iletken hale getirir. Chemtrails içeriğindeki nano metaller ve radyoaktif maddeler (özellikle baryum), vücuda emdirildiği için 5000 km öteden görülebilir. Radyoaktif maddeler solunum yollarından ve deriden insan vücuduna girdiğinde, radarlar da görünmesi daha rahat hale getirilir.

Savaş bölgelerinde chemtrails atımları sürekli devam eder. Askerleri uyuşturmak, algısını düşürmek, hareket kabileyetlerini yitirmek için chemtrails atımları gerçekleştirilir. Buna müteakiben chemtrails sayesinde iletkenleştirilen atmosfer, elektromanyetik frekanslarla kötü hava şartları meydana getirilir. Böylelikle askerlerin harekat zamanında etkisiz hale getirilebilir zemin oluşturulur.

Suriyeli’ler yıllardır bu yöntemlere maruz kaldılar ve şu an ki halleri acınası durumdadır. Ülkemizin etrafını çember gibi saranlar, her dakika atılan chemtrails operasyonlarıyla komşularımızın ferasetlerini ve algılarını kullanamaz hale getirdiler.

Düşünebiliyor musunuz acaba? Bir insan kendi yaşadığı toprakları, çevresini, hayatını, varlığını, kardeşlerini, arkadaşlarını nasıl terketmeye ve hiçe saymaya kalkışabilir. Suriye’de gerçekleştirilen chemtrails atımları onları bu hale getirdi ve Suriyeli Halk’ının içlerine yerleştirilen ajanlarca (Halk’ın kendisiymiş gibi) bilgi empoze ederek geleceklerini başka ülkeler de inşaa etme zorunluluğu hissettirdiler.

Türkiye’de 1990’lardan beri son sürat chemtrails atımları gerçekleştiriliyor! 1990 yılından bu yana kademeli olarak chemtrails içeriklerini çoğalttılar. 2005’te çok çok fazlalaştırdılar ve her ay daha fazla doz katılarak; toplum olarak daha tepkisiz, uyuşuk, anlama kabileyetleri yitiren insanlar haline getirildik ve bunun daha fazlası da getirilecek! O zaman sorduğum sorunun siz de hiçbir cevabı da olmayacak!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here