Aşıların İçeriği Hakkında Konuşan Doktorlar Öldürüldü!

0
4698

Aşıların İçeriği Hakkında Konuşan Doktorlar Öldürüldü!

Florida’da öldürülen holistik doktorlar (beş doktor) araştırmaları ile nagalase enzim proteinin aşılar vasıtasıyla nüfusa KASTEN eklendiğini keşfetmişlerdi. Nagalase ; D Vitamininin Gc proteinine bağlanmasını DURDURUR. Bu, insan varlığının kanser hücrelerini öldürme doğal yeteneğini tamamıyla yok eder.

Nagalase ayrıca tüm kanser hücreleri tarafından yaratılan bir proteindir. Bu protein aynı zamanda otistik çocuklarda yüksek konsantrasyonlarda bulunur. Ve onlar bunu aşılarımıza koyuyorlar ! Bu bedenin kanser ile savaşmak ve otizmi önlemek için gerekli D Vitaminini kullanmasını engeller.


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


Nagalese bağışıklık sistemini zayıflatır. Ayrıca Tip 2 Diyabete neden olduğu bilinmektedir. Bu doktorları araştırma yaptıkları ve değerli çocuklarımıza enjekte ettikleri aşıların kansere ve otizme NEDEN OLDUĞUNUN kanıtına sahip oldukları için öldürdüler! Ve bunun bilerek ve kasıtlı olarak yapıldığı çok açık! Öldürdükleri doktorlar işbirliği yapıyorlardı ve bilgiyi halka açıklamaya hazırlanıyorlardı.

Nüfusu azaltmak. Aşılara zehir koymak. Okula giden tüm çocuklara aşı yapılması zorunluluğunu yasal hale getirmek. Yavaş öldürme yöntemleri..

Dr Ted Broer aşağıdaki videoda nagalese ile ilgili bilgileri anlatıyor;

 

Konuyu daha iyi anlamak için biraz detaylara girelim.

GcMAF nedir ?

Vücudumuzda zararlı patojenlerle savaşmak için Gc proteinleri bulunmaktadır. Bu proteinler zararlı virüs vb. yabancı istilacılarla savaşabilmemiz için büyük yiyici diye adlandırılan Makrofajları üretirler. Dolayısıyle Makrofajlar bizim ilk savunma hattımızdırlar.

Virüsler Nagalase adlı bir enzim salgılayarak Makrofaj yapmakla görevli GcProteinine saldırırlar. Onları yok edip çoğalırlar ve bu yolla bağışıklık sistemimizi de baskılarlar.

GcMAF tedavisi viral yükü azaltmak üzerine 1993 yılında Dr Nobuto Yamamoto ve diğer bazı araştırmacılar tarafından işte tam da bu nedenle geliştirilmiştir.

Aslında Yamamoto ve arkadaşları kanserin çeşitli formlarını tedavi etmek için GcMAF kullanımına odaklanmışlardır. Çalışmalar da göstermiştir ki makrofajlar Epstein-Barr (EBV) ve herpes tipi virüsler de dahil olmak üzere birçok virüs ve bakteri ile mücadele edebiliyor.

Hatta bazı kanser tiplerinde ciddi yararlar sağlayabiliyorlar.
Yeni araştırmalar, otizm ve virüsler arasında bir bağlantı olduğunu kanıtlıyor.

Günümüzde Otistik Çocukların % 80 den fazlasında belirgin yüksek viral yük olduğu kanıtlanmıştır.

Otizm spektrumundaki çocukların klinik tedavisinde son 15 yıl içindeki en önemli gelişmelerden birinin GcMAF olduğunu kabul eden bilim adamları mevcuttur.

Nagalase için yaklaşık 400 otizmli çocuk değerlendirilmiştir. Değerlendirilen otistik çocukların yaklaşık % 80 inde Nagalase’nin anlamlı olarak yüksek olduğu gözlenmiş ve Nagalase’nin düşürülmesi ile semptomların iyileşmesi arasında korelasyon olduğu tesbit edilmiştir.

Nagalase seviyelerindeki mütevazı artışlar bile otizm spektrumu içindeki çocuklar için zararlı görünmektedir. Çünkü nagalase D vitamini bağlayıcı proteini bozarak veya kalsiyum kanal düzensizliği yoluyla çocukta otizmin pek çok metobolik sorununa davetiye çıkartmakta ve davranışları da etkilemektedir. Bilindiği üzere D vitamini ve Dopamin sentezi arasında da ilişki bulunmaktadır.

Gc MAF’ı en iyi anlatan 2 dakikalık video;

Kaynaklar :

http://disclose.tv/news/murdered_holistic_doctors_discovered_cancercausing_enzyme_being_added_to_all_vaccines/124734

http://disclose.tv/news/Rupert_Sheldrake_The_Science_Delusion_Banned_TED_Talk/94155

Çeviri Yapan : http://www.artenonmimarlik.com/Blog/holistic-doctor-murdered/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here