Bitki Biyolojisinin, Ağaçların Dejenarasyonu ve Arı Katliamı Nedeni Chemtrails Operasyonlarıdır

5
4056

Her yıl olduğu gibi yıllarca aynı teknikle tarımcıları bitiren jeo mühendislik çalışmaları iklim örtüsünü talan etmekle birlikte, meyve veren ağaçların döllenme zamanında yoğun chemtrails atımlarına maruz bırakarak verimsiz hale getirildiği aşikar olduğumuz konulardan en önemli olanıdır. “KÜRESEL ISITMA” kapsamında kılıfa giydirilen küresel ısınma yalanı üzerinden eğitimi gerçekleştirilen nesillerin, iklim hakkında kaliteli bilgiye sahip olmaması neticesinde gerçekleştirilen iklim manipulasyonu operasyonlarının en net belirtilerini tarım üzerinde yaşıyor hale geldik. Tüm iklimlerin üzerinde yoğun etkisi olduğu H.A.A.R.P ve Chemtrails ikilisinin felaketlere neden olduğunu yıllarca yorulmadan ve yılmadan anlatmaya çalıştık ancak henüz kimse aklında kanaat getirebilmiş değil.

 


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


İlkbahar yaklaşırken, iklimleri yönlendiren-modifiye eden jeo mühendislik operasyonları neticesinde; Doğal bitki örtüsünün ve ağaçların canlanmasına yakın yoğun chemtrails atımlarıyla dejenarasyona uğratılıyor. Chemtrails içeriğinde ki radyoaktif maddeler bitki örtüsünü ve ağaçları katlediyor. Bu her yıl kasıtlı olarak yapılan ve her yıl kademeli olarak daha çok dejenere eden operasyonlarla hem toprak verimsizleşiyor, hem de bitki örtüsü biyolojisi değiştiriliyor. Ağaçların çiçeklenme zamanlarında chemtrails yardımıyla frekanslarla yönlendirilen hava durumlarıyla -yağmur, rüzgar, fırtına- oluşturularak dökülmesi sağlanır. Arıların biyolojisine yönelik chemtrails atımlarında özel içeriklerle kimyasal atımı sağlanarak toplu arı ölümleri gerçekleştirilir. Monsanto destekli arı ölümlerine çözüm olarakta yakın tarihlerde tarım alanlarında robot arı üretimini göreceksiniz.

Diğer taraftan tarımcılara çözüm olarak sunduğu zirai ilaçların tümü jeo mühendislik operasyonlarıyla ilintilidir. Chemtrails atımlarıyla tüm bu felaketler ve yozlaşmalara karşı sistemin çözüm olarak sunduğu tüm teknolojik etkenlerle ilintilidir.

5 YORUMLAR

  1. Bu siteyi hazırlayanları emeğine sağlık. Bende 4 senedir insanları bilgilendirmeye çalışıyorum. Face le kısıtlı olmamak ta takdire şayan Daha çok kişiye ulaşabiliyorum..Sağolun var olun..Sezgin YILDIRIM Kardeşime de özverili çalışmasından dolayı şükranlarımı sunuyorum…

  2. Sezgin Yıldırım Kardeşime teşşekkür ediyorum bu özveriden dolayı.Bilgiler muazzam ve ben çoğunu Bilgi amaçlı kullanmak ve paylaşmak istiyorum ama bir türlü mümkün olmuyor.İnsanları bilgilendirmek için paylaşmamız lazım, zira Chemtrails ve HAARP ın sınırlarını engelliyebiliriz.Artık bu Teknik olarak mümkün ama yardımlarınıza ihtiyaç var. Şu anda İstanbuldayım emailim. ahmetogras@gmx.de

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here