Atmosfere, hava yolu araçları ile püskürtülen (chemtrails) nano partikül ağır metaller; küresel ısınma adı altında yürütülen fakat küresel ısınmanın tek nedeni olan bu uygulamalar da İklim Manipulasyonu ve yönlendirilmesi gerçekleştiriliyor. Buna müteakiben fizyolojik ve psikolojik dejenarasyona maruz bırakılıyoruz.

Chemtrails atımları canlılar üzerinde biyolojik değişimlere neden olur. Havaya karışan toz halindeki nano partiküller; solunum yoluyla ciğerlerimize, oradan kana ve organlara taşınır. Bu süreçte sinir sistemi dahil vücudumuzdaki tüm organlar ve hücreler tahrip olur. Sinapslara kadar etkileyen nano parçacıklar, sinir sistemini etkileyerek ataraksiya bir şekilde yaşamamızı sağlar.

Küresel ısınma ve soğuma, doğal olmayan nedenlerin sonuçlarıdır. Nedenleri birçok varyasyona tabi olsa da; gökyüzüne püskürtülen iletken nano partiküller ile atmosferin iletkenliğine zemin oluşturulurak, dev antenlere sahip olan yüksek akımlı alçak frekanslar üreten elektromanyetik cihazlar ile doğal yaşamı dejenerasyona uğratan teknoloji, diğer varyasyonların neden olduğu tahribatlardan daha etkilidir.

Chemtrails atımlarından sonra iletkenliği sağlanan atmosfere alçak frekanslar gönderilerek; yağış kontrolü, (GIE) Güneş Işınlarını Engelleme, sıcak ve soğuk hava dalgalarını oluşturabilme potansiyeli sağlanır. Neden-Sonuç mekanizmasına göre sebep olduğu vasyasyonların birkaçından bahsetmek gerekirse: Bunların neticesinde canlılarda; D vitamini eksikliği, ani psikolojik değişimler, intihar düşünceleri gibi ve daha fazlasına neden olur. Doğada ise; tarım alanlarının dejenarasyonu, şehir alanlarında ekonomik yıkımlar, ormanlarda tahribat ve yangınlar, hortum ve fırtına gibi felaketlere neden olmaktadır.

Konu tüm insanlığı ilgilendiriyor. Kişinin kanaat getirmesi gereken en önemli mevzu, gözlemlemek ve gerçeğin farkında olmaktır.

Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz : www.geokomplo.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here