Güneş Işınlarını Engelleme (SRM)

Durumun farkında olan herkesin, kimyasal püskürtmelerden hemen sonra gökyüzünün kapanmasına şahit olmuştur. Kimyasal atımlar etrafa yayılırken su damlacıklarına yapışır ve atmosferi iletkenleştirerek elektromanyetik frekanslar ile yönlendirilmesi-biçimlendirilmesi işlevsel hale gelir.

Nano partiküllerin hava da su damlacıklarına veya neme emilme aşamasında uygulanan Haarp frekansları, püskürtülen elementleri geniş çevreye yayarak hava durumunu değiştirme ve kontrol etme olanağını meydana getirir. Buna müteakip atmosfer de yayılan kimyasal-iletken nano materyaller ile oluşan bulutumsular perde gibi güneşin önünü kapatır. Buna Güneş Işınlarını Engelleme projesi diyoruz.

Kimyasal püskürtmelerin içeriğin de bulunan iletken nano partiküller atmosferin iletkenliğini sağlar. Frekansların etkili bir şekilde hareket etmesi için zemin hazırlanır. Gördüğünüz hava durumlarının tamamına yakını, frekanslarla yönlendirilir ve kontrol altında tutulur.

Dünya genelinde uygulanan bu iklim manipulasyonu operasyonları; hükümetlerin algı operasyonlarına entegreli biçimde, hiyerarşik eşzamanlılık durumlarına göre düzenlenir.

Burada hızlandırılmış görüntüyü izleyebilirsiniz ;

Sıklıkla uygulanan bu operasyonlar, D vitamini eksikliklerine yol açar. En başta kemik için gerekli vitamindir. Günümüz de artan kemik erimesi hastalığı, Güneş’imizin engellenmesinden ortaya çıkan hastalıklardır. Kemik sağlığında etkili olan D vitamini, fosfat ve kalsiyumun ince barsaklardan emilmesini de sağlar. Ortaya çıkan kronik rahatsızlıklar ve hastalıklar; enfeksiyonlar, halsizlik, kanser, koroner kalp rahatsızlıkları, yorgunluk, hipertansiyon, otoimmün hastalıklar ve etiyolojisi bilinmeyen diğer rahatsızlıklar.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here