Hava Kirliliği Değil, Chemtrails Kitle İmha Silahı!

0
1421

DUYURU: Arkadaşlar “ATMOSFERİK KARBON SEVİYESİ KRİTİK EŞİĞİ AŞTI! “ şeklinde paylaşımların sıklaştığını görüyoruz. EVET, AŞTI ÇÜNKÜ: biliniz ki tüm dünyaya 7/24 uçaklarla tonlarca miktarda kimyasal ve ağır metal aerosolleri (chemtrails) püskürtülüyor ve şu anda atmosfer bu kimyasal ve ağır metal tabakasıyla kaplanmış durumda. Yani: Dünyanın DOĞAL HAVA ARTERLERİ küresel ısınmayı önlüyoruz bahanesiyle yapılan bu püskürtmeler yüzünden tamamen tıkanmış halde. Bu aerosoller bir battaniye gibi atmosfere yayılıp asılı kaldığı için doğal seyrinde ve yeterli hava dolaşımı maalesef gerçekleşemiyor!

Küresel ısınma konusuna da açıklık getirelim; Yukarıda belirttiğimiz uygulama ve bunun hava dolaşımına olumsuz etkilerine hiç değinmeden ısınan dünyayı bu aerosollerle güneşe karşı perdeleyerek (geoengineering, climate engineering, solar radiation management, weather control, dimming, whitening vs vs birlikte veya tek tek aynı kapıya çıkan birçok isimle adlandırarak) güneş ışınlarının dünyaya ulaşıp küresel ısınmayı sözde engellemeye çalıştıklarını söylüyorlar. Oysa:

1) Sağır sultan duydu, binlerce belge, bilgi, uzman raporu, su/toprak analizi var ki bu uygulamada nano teknoloji ürünü mikron ölçülerde kimyasal ve ağır metal parçacıklı aerosoller kullanılıyor. Bunların en başında da ALÜMİNYUM OKSİT geliyor! Hangi amaca hizmet ettiği şüpheli bioaktif ve kendini kopyalayarak çoğalabilen nano iplikçikler, polimer lifler ve diğer biyolojik maddeler de cabası.

2) Perde gibi spreyleme yaptıklarında dünyaya gelen güneş ışığı bu bulut formunda alüminyum perdeye çarparak sözde yukarı geri yansıyor. Eyvallah, peki o ısınan bulut görünümlü alüminyum katman ne oluyor? Isındığı için aşağıya yeryüzüne ısı veriyor yani sera etkisi yaratarak ISINMAYI ARTIRIYOR!

3) Ve yine bu kimyasallı, ağır metalli yapay bulutlar yüzünden geceleri de olağan seyrinde ısı düşmüyor, tutulu kalıyor!

4) Ve yine bu kimyasallı, ağır metalli yapay bulutlardan toksik kimyasal ve ağır metal parçacıklar; soluduğumuz havaya, içtiğimiz suya, toprağa karışarak kirlilik artıyor!

5) Kimyasal ve ağır metal maruziyetine bağlı ani kalp krizleri, aritmi, felç, KOAH, astım, üst solunum yolu hastalıkları, akciğer kanseri, nörolojik ve endokrinolojik hastalıklar, alerji vb. patlama yaşanıyor ve üstelik misliyle telafi edilemez ekolojik felakete yol açılıyor.

6) Ülkelerde tarım ve tarım ürünleri başta olmak üzere can damarı ekonomik sektörler üzerinde kimyasal/ağır metal güdümlü yapay bulut ve elektromanyetik frekans etkisiyle ani ısı değişimleri, kuraklık, mevsimsiz yağmur/kar/sel/taşkın, dolu, sis vb. aşırı hava durumu olayları ile ülke ekonomisine tehdit oluşuyor (doğal yağmur bulutlarının elektromanyetik frekanslarla uzaklaştırılması/yer değiştirmesi veya sera etkisi yaratılması dahil),

7) Üstelik yukarıda belirttiğimiz gibi doğal ana hava kanallarının da bu kimyasal ve ağır metalli yapay bulutlar ile tıkanması veya hava akımının doğal seyrinin değiştirilmesi neticesinde hava dolaşımı sekteye uğruyor.

8) Bütün bu özetlemeye çalıştığımız konuların yanı sıra küresel ısınma algısı yaratacak şekilde kağıt üzerinde dünyanın gerçek ısı değerlerinin değiştirildiğine yönelik uzman analizleri de mevcuttur. Lütfen internette araştırın, inceleyin, bilgilenin, değerlendirin (Climate-gate, Climate Fraud, Global Warming Hoax vb).

Sonuç olarak;

  •  artan karbon seviyesine ve nefes alamayacak hale gelen hava kirliliğine,
  •  chemtrails aerosollerin hızlandırdığı ısı artışına,
  •  kimyasal/ağır metal maruziyetinin de etkisiyle artmakta olan hastalıklara,
  •  su kaynaklarının kirlenmesine,
  •  tarım yapılan toprakların hızla verimsizleşmesine,
  • perdelenen güneş ışığı nedeniyle bitki ve ağaçlarda yetersiz fotosentez ve kimyasal/ağır metal maruziyetine ve hatta hava durumunun değiştirilmesi sonucu meydana gelen ani ısı değişikliklerine bağlı ürün kaybı, çürüme, kuruma, yanma, soyulma, küf ve mantar oluşumuna, ve
  • yine hava durumu manipülasyonuyla ülke ekonomisinin küresel kartelin insafına bırakılması riskine KARŞI ALINMASI GEREKEN İLK TEDBİR: ACİLEN “CHEMTRAILS kimyasal ve ağır metal püskürtme uygulamasının sonlandırılmasıdır!”

Bu konuya değinmeyen paylaşımların/bilginin niyetini ve güvenilirliğini mutlaka sorgulayın, kendilerine saydığımız noktaları belirterek onların da uyanmasına, öğrenmesine, elbirliğiyle chemtrails uygulamasının durdurulması için mücadeleye katılmasına destek olun.

ATMOSFER, DÜNYA, CANLI YAŞAMI, SU, HAVA, ÇEVRE İÇİN ŞU ANDA EN BÜYÜK TEHLİKE CHEMTRAILS PÜSKÜRTMELERİDİR ve DERHAL DURDURULMALIDIR. BUNUN DURDURULMASINI İÇERMEYEN TEDBİRLER, BU PÜSKÜRTMELERİN SÜRDÜRÜLMESİNE HİZMET ETMEKTEN ÖTEYE GEÇEMEZ! HERHANGİ BİR SORUNUN, DAHA FAZLA SORUNA VE HATTA FELAKETE YOL AÇARAK ÇÖZÜLMEYE KALKILMASI İÇİNDE YAŞADIĞIMIZ 21. YÜZYIL DÜNYASINDA İNSAN AKLINA AYKIRIDIR. LÜTFEN BU ÇILGINLIĞIN DURDURULMASINA DESTEK OLUNUZ!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here