Chemtrails atımlarını oluşturan içeriğinde ki materyaller, nano teknoloji ile parçalanmış ağır metaller ve kimyasallardır. Hücre ve hücre boyutundan küçük olan bu partiküller, yağışsız hava da günlerce asılı kalabilir ve süzülerek yeryüzüne iner.

Sürekli chemtrails atımları gerçekleştiğinden dolayı tüm canlılar solunum yolundan nano partikül ağır metalleri ve kimyasalları içine çeker. Partiküller en başta solunum ve solunum yolu rahatsızlıklarına neden olur. Hava ile birlikte akciğerlere nüfuz eden partiküller kana karışır. Kana karışan partiküller sindirim yolu ile atılamaz ise organlar da birbirini toplayarak birikir, beyne ve kalbe doğru taşınır. Damar yollarında tıkanıklıklara neden olan partiküller kalbe yeterli oksijen taşınmasını engeller ve kalp krizine neden olur.

Son yıllar da giderek artan kalp krizi vakaları çocuklar da bile görünmeye başlamış olup, hiçbir sağlık kurumu ve tıp bilimi bu konuya yeterli açıklama getirememiştir. Nedeni ise chemtrails atımlarını gerçekleştiren küresel çeteler tüm bilim ve tıp dünyasını ele geçirmiş gerçekleri manipule ederek kendi kurguladıkları mankurtlaştırma üzerine kurulu sistemlerinde sus payı verilerek sahte bilgiler üretilmiştir. Her doktor, uzman, analizci sahte bilgilerle mankurtlaştırma sistemini benimsemiş; mantık yapıları bu temele dayandırılmış, tüm ferasetlerini ezber yeteneklerini geliştirmeye ayırmışlardır.


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


Chemtrails atımları yoğunluk kazandığı hemen ertesi gün kötü hava şartları ile birlikte ölüm, hastalık ve rahatsızlık oranları da yükselişe geçer. Solunan her nefeste nano ağır metal ve kimyasallar mevcuttur.

Ağır metal ve kimyasalları soluduktan sonra göğüste baskı oluşur, nefes almakta zorlanır ve sırt ağrısı oluşur. Ciğerlere bıçak saplanır gibi olmasının nedeni partiküllerin biriken kısmında kan akışının bir süre veya kalıcı olarak sağlanmamasıdır. Partiküllere direnç gösteremezsiniz, hiçbir hücre savaşamaz. Ancak onu bulundukları konumda etkisiz hale getirmeye çalışırlar ve sindirim yoluna taşınırlar. Sindirim haricinde hiçbir şekilde etkisiz hale getirilemez olan bu nano partiküller; hergün vücudun direncini düşürüp, türlü rahatsızlık ve hastalıklara yakalanmamızı sağlar.

Boğaz da, mide de yanmalar bu partikülleri bolca yuttuğunuza işarettir.
Gözler de ve deri de yanmalar-kaşınmalar kimyasallara maruz kaldığınıza işarettir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here