Hava yolu araçları ile püskürtülen kimyasal maddeler, nano parçacık boyutun da atmosfere bırakılır. Havaya karışan kimyasal nano partiküller, göz ile görülemeyecek küçüklüktedir.

Canlı yaşamını sürdürebilmesi için nefes almak zorundadır. Küresel planlamacılar üzerimize püskürtülen kitle imha sınıfı maddeler ile bundan en iyi şekilde faydalanıyor!

Bu nano partiküller en başta solunum yolu ile alınarak, dolaşım sistemimiz de ufak çaplı hasarlar meydana getirir. Dolaşımı sağlayan kan ile birlikte karışarak; hücrelerle varyasyonel etkileşime girer ve buna müteakiben ciddi seviyelere yükselen hastalıklar oluşturur.


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


Nano parçacıkları solumanızdan hemen sonra oluşan nefes darlığı, göğüste baskı, boğaz da yanma, ağız da kuruluk, geniz de yanma, ciğerler de ağrı hissetme, karın ve midenin kasılması, hissizlik, uyuşukluk, baş ağrısı, omuzlar da ağırlık hissetme, okuduğunu anlayamama, zihinsel aktivitenin minimuma inmesine müteakiben halsizlik ve umursamazlık durumlarını yaşamanıza ve tanık olmanıza neden olur.

Üzerimize hergün püskürtülen kitle imha sınıfı maddeler olan kimyasallar; sıklıkla bu rahatsızlıkları yaşamanıza neden olur. İnsanlar da bu rahatsızlıklar o kadar alışkanlık durumuna gelmiştir ki, zamanla bu rahatsızlıklara karşı türlü safsatalar üreterek gönül rahatlığı sağlanmıştır. Bu rahatsızlıkların ciddi seviyeye ulaşmasın da hemen hastanelere yönelmiş, sistemin ilaç ve aşı ağına yakalanmıştır. Ani ölümler de bu rahatsızlıkların sonucudur.

En önemli organımız olan Kalp, bu nano partiküllerin sürekli akışını sağlayarak ciddi derece de ufak çaplı deformasyona uğrayabilir. Sağlık kurumları ve araştırmaların da bile; organlar da meydana gelen rahatsızlık ve hastalıkların çoğu literatür de etiyolojisi bilinmeyen sınıflara ayrılmıştır.

Nano partiküllerin etkisi ile bağışıklık sistemimiz de otoimmün bozukluklar meydana gelir. Böylelikle, vücutta bulunan zararlı düşmanlara karşı saldırı ve yok etme işlemi sekteye uğrar.

Dünya genelinde ki ölümlere neden olan hastalıkların en başında, dolaşım sisteminden kaynaklanan rahatsızlıklardır. Bizler yıllardır Dünya geneline püskürtülen kimyasal nano parçacıkları, Türk Halk’ına anlatma çabasındayız. Tüm bu sorunların ve hastalıkların ana kaynağı, uçaklar vasıtası ile salınan kitle imha sınıfı maddelerdir.

Kimyasallar 1 ila 100 nanometre boyutunda olduğu için; atmosfere bırakıldığı andan itibaren geniş alana yayılan ağır metal parçacıklarının, metrekareye düşen nano partikül sayısını hesaplamak da gerekir.

Kimyasallar ve ağır metaller; 1 nanometre = metrenin milyar da biri ufaklıktadır. Hücre zarlarımız ise, 12 nanometre boyutundadırlar. Etkisini en basit şekilde boyut kıyaslamasını yaparak anlayabilirsiniz. Hücre ve zarlarına, difuzyon yeteneğine göre etki ederler. Böylelikle varyayonel etkileşimlerle yaratılan dejenarasyon kaçınılmazdır.

Yakın tarihte yaşamını yitiren 8 yaşında ki çocukta; bu nano partiküllerin, vücutta ki bağışıklığına göre etki etmesinden kaynaklıdır. Çocuklar da ki dolaşım sistemi hastalıkları ve kalp rahatsızlıkları, kesinlikle üzerimizden atılan kimyasalların neden olduğu dejenarasyon türevleridir.

Daha çok insana ulaşmamız ve güçlenmemiz temennimizdir. Dünya nüfusu azaltma çabalarına binlerce fırsat ekleyenler; yavaş yavaş öldürüp, sabahtan akşama kadar didinerek çalıştığımız yevmiyemizi hastane masraflarını karşılamak için de ödettiriyorlar. Sağlığınız her şeyden önemlidir; önce SAĞLIK, sonra VATAN!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here