NASA, Kitle İmha ve Hava Modifikasyonu Sağlayan Chemtrails Atımlarını İtiraf Etti

0
12366

NASA, Lityum ve Diğer Kimyasallarla Havadan Amerikalıların Spreylendiğini İtiraf Etti

 

Şimdiye kadar chemtrails hakkında birşey bilmiyorsanız veya şüpheciyseniz, burada bu konuyla ilgili kontrol etmeniz gereken çeşitli makalelerimiz var. Son zamanlarda bir NASA çalışanının lityumun atmosfere püskürtülmekte olduğunu kabul eden bir video etrafta dolaşıyor.


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


NASA çalışanı Douglas.e.rowland@nasa.gov, lityumun atmosfere püskürtülmekte olduğunu itiraf etti ve videoda bunun çevreye zararsız olduğunu da belirtti.

Lityum, manik depresyon veya iki kutuplu bozukluğu olan insanlara yönelik kullanılan farmasötik bir ilaçtır. İlaç, endokrin sistemimiz tarafından salgılanan serotonin ve norepinefrin düzeylerini değiştirerek nasıl düşündüğümüzü değiştirir. Lityum, beyin sistemini kuvvetle değiştirir, ancak yukarıdaki NASA çalışanı tehlikeli değildir ve nüfusa zarar vermediğini belirtmektedir.

 

Düzenli olarak zihinsel olarak hasta olan bu ilaçları reçete eden doktorlar tehlikeli olduğunu söylediler, çünkü doğru dozlamayı bulmak zordur. Bununla birlikte, mantıklı olsa da aerosol vasıtasıyla bol miktarda lityumun havaya püskürtülmesi, özellikle de buna ihtiyaç duymayan insanlar için güvenli değildir.

 

Lityum’un Bir Çok Tehlikeli Yan Etkisi Vardır:

  • Aşırı idrara çıkma
  • Nöbetler
  • İntihar düşünceleri
  • Ateş
  • Zihinsel Karışıklık veya Halüsinasyonlar
  • Eller ve ayaklarda şişme
  • İshal veya Kusma

Bu etkilerden çok çok daha fazlası vardır.

Chemtrails Dönemsel Etkileri : http://geokomplo.com/chemtrails-donemsel-etkiler/

Şimdi, NASA’nın uygulamayla ilgili resmi tavrı şöyle:

“Proje, iyonosferdeki nötr ve yüklü parçacıkları ve her birinin bölgedeki akımlarla sonuçlanan diğer hareket yollarını nasıl etkilediğini inceliyor. Değişiklikler önemlidir, çünkü tüm iletişimlerimiz ve GPS uydularımız iyonosfer üzerinden sinyaller gönderiyor. Sinir bozucu bir iyonosfer, rahatsız edici sinyallere dönüşür, bu nedenle bilim insanları iyonosferin belirli şekillerde nasıl davrandıklarını bilmek ister. ” (NASA)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here