Stronsiyum 90 Chemtrails İçeriği

Chemtrails atımları içerisine bolca nano partikül halinde bulunan Stronsiyum 90, canlılar üzerinde ciddi sağlık sorunları yaratırken özellikle de nörodejenarasyona neden olan bozukluklara sebebiyet vermektedir. Günümüzde çoğalan sağlık sorunları, bu kimyasal maddelerin belirtileriyle doğrudan ilişkilidir.

Kimyasal maddeleri yüksek teknoloji ile nano parçacık haline getirip; gökyüzünden havayolu araçları ile taraflarınca itina ile püskürtülür. Ağır metaller nano partikül olarak püskürtüldüğünde yağmur gibi yeryüzüne inerken havada kısa bir süreliğine elektromanyetik cihazlara iletkenlik sağlar.


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


Stronsiyum-90 özellikleri bakımından kalsiyuma benzer. Bu nedenle vücut tarafından kalsiyum zannedilerek emilir; dişlerde ve kemiklerde depolanır. Yiyecek ve içeceklerle vücuda giren Stronsiyum-90’ın %70-80’i vücuttan dışarı atılır. %20-30’u kemiklerde birikir. %1 civarındaki bölümü ise kan dolaşımına karışır; kemik ilikleri ve yumuşak dokulara girer.

İnsan vücudunda depolandıkları yerlerde yüksek enerjili elektron, ya da beta partikülleri emisyonu ile hücreleri öldürür ve mutasyonlara neden olur. Kemik iliklerinde bağışıklık sistemi ve kan hücreleri ürediğinden, stronsiyum-90 kan kanseri, göğüs ve prostat kanseri ile bağışıklık sistemi bozukluklarına ve dolayısı ile aids hastalığına yol açar.

(www.iacenter.org; blackhole.on.ca;www.lightparty.com: wiesen, b.; gould, j. m., “deadly deceit” ve “the enemy within” adlı kitapları).

Ayrıca; hormonları, pankreası, tiroid bezlerini, üreme organlarını ve merkezi sinir sistemini de tahrip eder. Hormonal dengelerin bozulması ve merkezi sinir sisteminin tahrip olması sonucunda obezite, yüksek tansiyon, kalp hastalıkları, astım, şeker hastalığı ve felçlere de neden olur.

Vücutta nöronlar, kalsiyum iyonları göndererek iletişimde bulunurlar. Stronsiyum-90, vücuda kalsiyumu taklit ederek girdiği için, yaydığı yüksek enerjili elektronlar ve itriyum-90’a dönüştüğünde ortaya çıkan çok yüksek radyoaktivite (stronsiyum-90’dan %500 daha fazla) ve beta ışını yayımı sayesinde nöronları tahrip ederek, beynin zarar görmesini ve beynin prefrontal korteksinin etkilenmesi sonucunda da otizm, dawn sendromu, konsentrasyon bozuklukları, öğrenme yeteneğinin yok olması, intihar ve cinayet eğilimlerinin ortaya çıkmasını sağlar.

(sternglass, e., radiation public health project, 8 kasım 2003: www.mindfully.org/nucs/2003/strontium-90).

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here