Ciddi eğitim eksikliği, akıl/ruh sağlığında bozukluk veya kişisel menfaatine bağlı bir niyet bozukluğu sorunu yok ise; hayatında bir sefer olsun sprey koltukaltı deodorantı kullanmış, hayatında bir sefer olsun saçına saç spreyi sıkmış , hayatında bir sefer olsun evde bahçede sinek ilacı spreyi sıkmış sıradan bir insanın bile başını kaldırıp çıplak gözle baktığında gökyüzünde uçaklarla tonlarca püskürtülen; dağılan, yayılan, yapay bulut tabakaları oluşturan, yalnızca gökyüzünde yayılmakla kalmayıp yeryüzünde insanların yaşam alanlarına çöken, soluduğu havaya, içme sularına, topraklara ve bitkilere karışan bu toksik maddelerin (imalat) aerosol olduğunu anlayabilmesi için yeterlidir!!


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


Hayatında tek bir sefer olsun ocağın üzerinde kaynayan çaydanlıktan çıkan buharı ve buharın ocağa gerisin geri çökmeyip havada saniyeler içinde dağılıp gittiğini gözlemlemiş bir insanın da su buharı ile özel imal edilmiş aerosol arasındaki farkı anlaması için yeterlidir!!! Aerosolün buhardan, buharın aerosolden farklı olduğunu görebilmek, chemtrails aerosolün içindeki kimyasal ve ağır metallerin neler olduğunu tek tek bilmese de bunların bir takım yabancı maddeler içeren karışımlar olabileceğini aklına getirmek, merak etmek, araştırmak yerine hala aptal aptal buhar veya egzoz gazı olduğuna inanmak; araştırıp öğrenmek yerine BM’nin doğrudan veya dolaylı servis ettiği herhangi bir “insani” (!) amaca hizmet ediyor olduğu illüzyonuna inanmayı sürdürmek, hatta inanmakla kalmayıp ahmakça bunların canlı yaşamına zararı olmadığı bilgisini bile yaymak nasıl bir akıl, mantık ve vicdanın ürünüdür?

İnternet ve yabancı dil imkanı ile tüm dünyadan öğrenmenin yolları bu kadar açıkken, üstelik GÖZÜNÜN ÖNÜNDE icra edilmekteyken hala Siyonist yapılanmanın YENİ DÜNYA (!) illüzyonunun küresel yönetim merkezi olarak tasarladığı BM’nin, bağlı kuruluşları Amerikan Çevre Ajansının, Nasa’nın, Dünya Meteoroloji örgütü vb. sözcülüğünü yapmak, insanlık-dışı chemtrails ve jeomühendislik gerçeğini perdelemek nasıl bir sınırsız ahmaklıktır? LÜTFEN O-KU! A-RAŞTIR! ÖĞ-REN! Havayı kimyasal, ağır metal, bakteri/virüs/mantar/küf vb patojen maddeler ve EMF dalgalarıyla yöneten senin tüm yaşamını yönetiyor, farkında mısın?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here