Hava durumlarını kontrol etme serüveni 1800’lü yıllar da başlamıştır, bu süreçte teknoloji gelişerek daha verimli sonuçlar elde etmişlerdir. Şu an yaşanan tüm hava koşullarında insanın parmak izi olduğu şüphesiz elde ettiğimiz veriler, karşılaştığımız olaylar, kayıtlar, belgeler, dokümanlar, patentlerin hepsi hava durumlarının kontrol edildiği yönündedir. Bunun aksini kanıtlayabilen daha olmadı ve yalanı doğruymuş gibi gösteren eğitilmişleri dinleyenler sayesinde hava modifikasyonu – bulut tohumlama konuları da yaygınlaşamıyor – yalanlanıyor.

İzleyeceğiniz bu görüntüler yapay hava durumlarına en basit örnektir. Neden en basit diyorum; atmosfer iletken hale getirilip, iyonize edilmiş gökyüzüne gönderilen yüksek akımlı aşırı düşük frekanslarla (ELF) oluşturulan hava durumlarını anlatmak için çok derin teknik anlamlara girmek gerekiyor. Dolayısıyla bu teknik bilgileri anlatacak profesörlerimizi dört gözle bekliyoruz. Ancak burada çok az teknik içeren, hatta teknik bilgiye bile gerek kalmadan gördüklerinizle anlayabilirsiniz.

Görmüş olduğunuz gibi burada kümülüs bulutumsularının bir araç tarafından üretildiğini ve çeşitli kimyasalların karışımı ile atmosfere doğru püskürtüldüğünü anlayabiliyorsunuz. Kümülüs bulutumsusu bildiğiniz gibi doğal yollar ile oluşmuyor. Bildiğiniz bulutların çoğu patentlidir! Rus askerleri ilaçlama yapmıyor, atmosfere gönderilecek kimyasallı yapay bulut oluşturuyor!


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


Kümülüs bulutumsusu üretildikten sonra doğal olarak atmosfer de yerini alacak ve sonrasında içeriğinde ki kimyasallar ile birlikte farklı bölgelere yavaş yavaş taşınacaktır. Bu esnada zaten belirlenen bölgeye yönelik üretilen bu bulutumsular; planlanan aşırı yağışların, doluların tetikleyicisi olacaktır.

Bu teknik ile zeminden üretilen yapay bulutlar, frekanslar ile işlenmek üzere atmosfere gönderilir. Bölge de ki antenler ve radarlar ile frekans dalgaları uygulayarak belirli hedefe doğru sürüklendirilir. Zeminden üretilen bu bulutumsuları bir silaha dönüştürmek için kullananlar, bölgenin ekonomik ve tarımsal potansiyelini dejenarasyona uğratırlar. Aşırı hava olaylarına maruz bırakılırken, tarım alanları dolu yağmuruna tutulabilir. Etkenler zincir halkasında bu teknikler uygulanırken, fabrikasyon ürünü kullanma alışkanlığınızı depreştirme ve teşvik etme politikalarıdır.

Eğer hala hava durumu modifikasyonu ve hergün üzerimize tonlarca miktar da nano teknoloji ürünü kimyasal – ağır metal püskürtüldüğü hakkında bilinçlenmiyor iseniz gerçekten halimiz içler acısından da öte olacaktır. Lütfen bilinçlenin, bilinçlendirin…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here