Chemtrails İçerikli Yolcu Uçaklarında da Zehirleme

0
450

Gökyüzünden püskürtülen kimyasal, biyolojik madde ve ağır metal yetmedi, bir de uçakların içinde böcek ilacı uygulaması!

Bir aktivistin anlatımından derledik:

… Uluslar-arası Sivil Havacılık Örgütü ve Dünya Sağlık Örgütü; kalkıştan önce yolcular uçağın içinde iken “hızlı etki eden böcek ilacı” sıkıldığını kabul etti. Bazı havayolu şirketleri de yolcular uçağa binmeden önce “ortamda kalıcı böcek öldürücü aerosol” sıkıyor. Uçağın iç yüzeyine yapılan bu spreyleme ile her halükarda bu böcek öldürücü aerosolleri soluyor veya yutuyoruz demektir.


↓ Youtube'dan Takip Etmek İçin Lütfen Kanalımıza ABONE OLUN


Bu uygulama başladığından bu yana yolcular grip benzeri belirtiler, sinüs sorunları, kaşıntı/ürtiker, baş ağrısı, eklemlerde şişme vb şikâyetler yaşadıklarını belirtmişler. Ancak akut solunum güçlüğü ve anaflaktik şok gibi daha ağır vakalar da var.

Lakin Dünya Sağlık Örgütü kapalı alanlarda böcek öldürücü spreyler sıkılmasının insan sağlığına zararlı olmadığını belirtiyor.

Peki, uçakta neden insanların üzerine böcek ilacı sıkılıyor? Açıklamaları şöyle: “Toplum sağlığını, tarla ürünlerini ve tarımı korumak için” (!!!) .

Uçaklarda en yaygın kullanılan böcek öldürücüler;

– sentetik pretiroid permetrin ve

– d-phenothrin (sinir sistemi üzerinden böcek öldürücü).

Çalışmalar permetrin ile Parkinson hastalığı arasında ilişki olduğunu ortaya koyuyor ancak Dünya Sağlık Örgütü kapalı alanlarda insanların üzerine böcek ilacı sıkılmasının tehlikeli olduğuna yönelik bir bulgu olmadığını belirtiyor…” (!)

Uçak seyahatinizde zehirli bir kimyasalla spreylenip spreylenmeyeceğinizi öğrenin ve mümkünse başka bir uçağa binin” şeklindeki uyarısını dikkate almakta yarar var. Aşağıda verdiğimiz linkten uçak içinde aerosol uygulamasının videosunu izleyebilirsiniz.

Bebekler ve küçük çocuklar, astım ve alerji gibi rahatsızlıkları olanlar başta olmak üzere herhangi bir sağlık sorunu riskine karşı lütfen bilet aldığınızda biletinizin üzerinde bu konuda bir açıklama olup olmadığını kontrol edin, desklerde görevlilerden teyit ettirin.

Kaynak : http://www.healthnutnews.com/government-advises-airlines-spray-pesticides-passengers/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here